Правоохоронці Полтави перевіряють законність діяльності громадської організації, яка займалася реабілітацією алко та наркозалежних

 

Працівники прокуратури Полтавської області спільно зі співробітниками поліції області розпочали обшуки в одному з будинків Полтави, де  розміщується  громадська організація, яка  начебто займалася реабілітацією алко та наркозалежних. Обшуки проводяться за ухвалою слідчого судді Октябрського районного суду в рамках розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі, вчинене щодо двох та більше осіб за попередньою змовою групою осіб) та іншими статтями КК України.

 

За попередніми даними, в будинку утримувалось понад 40 людей, половина з яких зазначила правоохоронцям, що знаходилась тут не за власним бажанням. В основному – це чоловіки, серед яких 2 інваліди, і лише кілька жінок. Усі  особи є повнолітніми та дієздатними. За проходження реабілітації родичі алко та наркозалежних платили керівникам організації по 3 тис. грн. щомісяця.

 

Наразі вдалося встановити, що документи та мобільні телефони заховані у сейфі, тому перебування за межами території, яку займала організація, та спілкування з навколишнім середовищем обмежувалося.

Законністьдіяльності громадської організації буде перевірена під час подальшого досудового розслідування.

                                               

 

                                                                                     

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Прес-служба прокуратури Полтавської області

                                                                           

Людей удерживали силой якобы для "лечения". Больше читайте здесь: