Про те, чому обирають нас.

На сьогоднішній день обласний наркологічний диспансер є єдиним високоспеціалізованим медичним закладом, який надає наркологічну допомогу населенню м. Житомира та Житомирської області. Медична допомога надається закладом понад 35 років.

Наші основні переваги:

В закладі розроблені та застосовуються методи лікування та підходу до пацієнтів, які враховують дані державних стандартів і клінічних протоколів, рекомендацій провідних міжнародних організацій, зокрема ВООЗ, Управління ООН з наркотиків і злочинності, Групи Помпіду Ради Європи.

Під час лікування пацієнти отримують не тільки наркологічну допомогу, а й допомогу лікарів – психотерапевтів, психологів а, при потребі, й суміжних лікарів -  лікаря терапевта та лікаря невролога.

До кожного пацієнта використовується індивідуальний підхід. Застосовуються різні методи лікування – це дозволяє вибрати оптимальну схему надання допомоги в кожному конкретному випадку.

 При лікуванні широко застосовуються різноманітні фізіотерапевтичні методи («електросон» та інші).

 В відділеннях стаціонару наявні палати з підвищеним рівнем комфорту – з телевізором, холодильником, мікрохвильовими пічами.   

 В разі важкого перебігу хвороби пацієнти переводяться до палати інтенсивної терапії, очолює яку лікар - реаніматолог.

За час проходження лікування пацієнти проходять  додаткові методи обстеження – зокрема дослідження біологічних рідин в клініко- діагностичній лабораторії (загальні та специфічні дослідження), інструментальні методи дослідження (ЭКГ, флюорографія, рентгенографія) та інші необхідні дослідження.

В облнаркодиспансері наявні всі необхідні препарати та обладнання, яке необхідне для лікування захворювань,  пов’язаних з залежністю.  В облнаркодиспансері є все, що необхідно для надання допомоги – від стоматологічного кабінету доапарату штучної вентиляції легень.

При лікуванні наркологічних розладів також проводиться робота з рідними та близькими хворого. Проводяться як індивідуальні заняття, так і групові. Заняття проводять лікарі – наркологи та психологи.

Після проходження курсу лікування кожному пацієнту, з урахування індивідуального перебігу хвороби, надаються рекомендації для попередження зривів та рецидивів хвороби. Наявна медична підтримка після проведеного лікування (пацієнт в будь-який час може самостійно звернутися до лікаря за медичною підтримкою).

Працівники закладу приймають участь в міжнародних конференціях для застосування світового досвіду в нашому закладі. Всі працівники мають високий рівень кваліфікації, який підтверджується постійними курсами підвищення кваліфікації.

В закладі працюють фахівці, які займаються вирішенням саме наркологічних проблем, а не лікують «все й відразу». Всі фахівці закладу мають відповідну медичну підготовку з наркології.

Заклад працює офіційно та працює вже тривалий час, на відміну від багатьох «кваліфікованих спеціалістів та центрів». За час роботи понад 37 років напрацьовано великий досвід роботи та вилікувано тисячі людей, які мали залежність від вживання психоактивних речовин.

Звернувшись до нас за допомогою Ви отримаєте повний комплекс лікувальних послуг з залученням всіх фахівців, отримаєте найкращу наркологічну допомогу, яку на сьогодні можливо отримати.

 Анонімність та конфіденційність лікування. Враховуючи делікатний характер залежності фахівці закладу зберігають в таємниці всі відомості про пацієнтів та хід лікування. Тому всі, хто побоюється, що про їх залежність можуть дізнатися сторонні люди, можуть за це не переживати – обласний наркологічний диспансер гарантує, що всі відомості будуть відомі тільки пацієнту та лікарю.