Кодування

Pediatric Clinic
Систематичне вживання алкоголю призводить до багатьох проблем. Серед найважливіших - погіршання сімейних відносин, проблеми на роботі та руйнація нормального життя людини в цілому.
Вирішити проблеми можливо тільки одним шляхом – повною відмовою від алкоголю. Досягти такого результату можливо і без сторонньої допомоги, але в такому випадку залишається багато причин, які можуть повпливати на можливий рецидив захворювання. На людину, яка вирішила вести тверезий спосіб життя, починає впливати маса провокуючих факторів, які можуть викликати загострення хвороби. До основних причин можна віднести вечірки, стреси на роботі та сімейному життя, свята– всі ці причини спонукають людину відновити вживання алкоголю. Людина завжди знає, що вона може випити певну кількість спиртного і нічого не станеться… А в думках завжди наявна думка, що можна випити «тільки один бокал вина» і на цьому зупинитися, хоча чудово розуміє, що з цього все тільки розпочнеться…
Часто запитують: «Лікарю! Якщо немає тяги до алкоголю, для чого тоді потрібно робити кодування?». На жаль, в нашій країні на одному небажанні випити Ви далеко не підете. У будь-який момент і в будь-якому місці Ви можете потрапити в ситуацію, де вас випити буквально змусять - методи споювання у нас відпрацьовані століттями. А далі синдром «першої чарки», втрата контролю, похмілля і черговий запій! Ось від такого розвитку подій і уберігають методи, які ми пропонуємо. Неправильно було б говорити, що від такої страшної хвороби, як систематичне вживання алкоголю, можливо вилікуватися одним уколом. Але на сьогодні існують найрізноманітніші способи і методи подолання захворювання. Людині з алкогольною залежністю як повітря необхідний досить тривалий період без вживання спиртного, щоб змінити алкогольний стереотип життя і оцінити переваги іншого стереотипу - тверезого. Проведення процедури забезпечує можливість накопичити позитивний потенціал, без якого боротися із залежністю складно, а іноді просто неможливо!
До основних медикаментозних методів відносяться:
• лазерне кодування.
• кодування з використанням препаратів з пролонгованою дією - до 5 років;
• імплантація медичного препарату.
Кодування - загальна назва групи процедур, що мають на увазі вплив на центральну і периферичну нервову систему, після яких знижується потяг до вживання алкоголю, а його вживання може ставати небезпечним.
З якого часу використовуються методи «кодування»?
Медикаментозна терапія з метою повної відмови від вживання алкоголю почала застосовуватися в минулому столітті в Західній Європі. В 1946 році в цеху по вулканізації гуми було помічено, що у робітників виникла непереносимість пива. З'ясувалося, що причиною стало речовина тетраетілтіурамдісульфід. На основі цієї речовини був створений препарат дисульфірам, який набув широкого застосування під комерційними назвами антабус, тетурам, еспераль та інші. З кінця 40-х і початку 50-х років почалися розробки методів вироблення відрази до алкоголю із застосуванням даних препаратів. Тобто перші методики почали використовуватися вже не один десяток років тому.
Що таке медикаментозне кодування?
Кодування відбувається шляхом введення в організм препаратів з пролонгованою дією, які викликають непереносимість спиртного та відразу до алкогольних напоїв. Препарати вводяться внутрішньовенно , що дозволяє забезпечувати постійну присутність певної концентрації препарату в крові, який блокує дію ферменту печінки, що відповідає за розпад етанолу, що призводить до різкої інтоксикації організму при спробі вжити спиртне. Згодом викликає фізичну непереносимість алкоголю. Після введення препарату також відбувається зниження тяги до вживання спиртного.
Що таке «лазерне кодування» ?
В основі методу лежить вплив лазерних променів особливого виду на певні рефлексогенні зони головного мозку, які відповідальні за розвиток патологічної пристрасті до алкоголю. При цьому відбувається своєрідне «стирання інформації», яка була в них. Таким чином вони виявляються абсолютно вільними від будь-яких попередніх залежностей і потреб у додатковій зовнішній стимуляції для нормального функціонування. Розробники даного методу стверджують, що це впливає на корінь проблеми і ефективно майже в 100% випадків, якщо у пацієнта не сформувалася фізична залежність від алкоголю. Лазерне кодування є абсолютно нешкідливим, побічні ефекти вістуні. Абсолютна ефективність досягається в 1-2 стадії алкоголізму. До недоліків можна віднести неефективність в 3 стадії захворювання.
Що таке «імплантація» ?
Кодування за допомогою хімічної блокади або ж простіше кажучи - імплантація, є одним з методів лікування від алкогольної залежності. Цей метод має на увазі імплантацію в важкодоступному місці необхідного препарату-блокатора. Препарат упродовж терміну кодування буде додавати в кров людини, який має залежність, специфічні речовини, які несумісні з алкоголем. Процедура повинна бути проведена тільки в стінах спеціалізованого закладу. Після процедури на область, де був введений препарат, накладається шов. Через тиждень пацієнт повинен прийти до лікаря - для того, щоб зняти його.

Контактні телефони:

46-95-59

34-55-07

Запис на прийом з приводу кодування або імплантації. Запитання з приводу кодування/імплантації.
 
Телефон:

ПЕреваги

 •  Сертифіковані препарати

  Використовуються тільки ті препарати, які зареєстровані в Україні

 •  
  Анонімність та конфіденційність

  Факт звернення є лікарською таємницею

 •  
  Протирецидивна терапія

  В комплексі проводиться терапія, яка попереджує можливі зриви

 •  
  Медичний супровід

  Після процедури наявна медична підтримка фахівців

 •  
  Підготовка до процедури

  В разі необхідності - проведення детоксикації або інших заходів

 •  
  Шанс повернутися до повноцінного життя

  Не втрачайте свого шансу повернутися до повноцінного життя!